Verlichting Accessoires

10 Pcs FC-SC Glasvezel Adapter Vrouwelijke Kabel Connector Koppeling Flens Converter

€1.20 €1.02

Beschikbaar : Op voorraad

  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 0.04kg (0.09lb.)
  • Afmeting Pakket: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

  • sku: f105
In winkelwagen

Tags: Goedkoop 10 Pcs FC SC Glasvezel Adapter Vrouwelijke Kabel Connector Koppeling Flens Converter, Hoge Kwaliteit 10 Pcs FC-SC Glasvezel Adapter Vrouwelijke Kabel Connector Koppeling Flens Converter, Chinese connectoren Leveranciers.


31627 Hot Home Improvement 10 Pcs FC-SC Glasvezel Adapter Vrouwelijke Kabel Connector Koppeling Flens Converter 100% nieuw en hoge kwaliteit Kenmerken: Efficiënte, stabiel en duurzaam Goede uitwisselbaarheid, herhaalbaarheid, goede slijtvastheid, goede temperatuur stabiliteit. Hoge betrouwbaarheid en prestaties Insertion loss waarde Lage extra gemiddelde verlies is minder dan 0.2dB, hoge verlies van terugkeer, inbrengen vijf keer meer dan 1000 keer De gestandaardiseerde productie, uitstekende afwerking. goede isolatie effect. De utility model effectief kan voorkomen schade, effectief kan bevatten aarding circuit lawaai, en elimineren interferentie, zodat de veld signaal is volledig geïsoleerd van de uiteindelijke op de belangrijkste elektrische controle apparaat, en de controle systeem wordt voorkomen tegen per ongeluk beschadigd. Optics sterke mechanische stabiliteit Geavanceerde slijpen apparatuur, zorgen center offset frezen keurt hittebestendig, zuurbestendig en alkali weerstand, hoge hardheid (hoge dichtheid) zirconia mouw, optische eigenschappen en hoge mechanische stabiliteit is zeer goed. Specificaties: Model: SC-FC Fiber Koppeling Type: single-mode/multimode Verlies: Minder dan 0.2dB De terugkeer verlies is minder dan 0.1dB. Swap: minder dan 0.2dB Temperatuur:-25 °C tot + 85 °C. Golflengte: 1200-1600nm Externe Materiaal: Kunststof, Metaal Dimensie: app.26x22x9mm/1.02x0.87x0.35 inch Belangrijkste Kleur: Blauw met Rood Hoeveelheid: 10 Pcs Opmerking: Geen retail pakket. Staat u 0-1 cm fout als gevolg van handmatige meting. Pls zorg ervoor dat je niet erg voor je bod. Door het verschil tussen de verschillende monitoren, kan het beeld niet overeen met de werkelijke kleur van het item. Dank u! Pakket Inhoud: 10 x Glasvezel Adapter

  • Merknaam: OOTDTY
  • Modelnummer: Optic Adapter

Gerelateerde producten


Gratis verzending 10 stks 8 Pin Vrouwelijke tall stapelbaar Header Connector socket voor Arduino
Verlichting Accessoires

Gratis verzending 10 stks 8 Pin Vrouwelijke tall stapelbaar Header Connector socket voor Arduino


€3.47 €3.08

Item Beschrijving kenmerken: Pin Stijl: Vierkante aantal Pins: 8 Pin Afstand: 2.54mm pakket inclusief: 1x10 stks 8 Pin Vrouwelijke Tall Header verzending Beleid de standaard verzending is door Int'l luchtpost. verzending nummer worden gratis verstrekt. Item wordt binnen 2-3 werkdagen na volledige betaling is ontvangen. de levering te de meeste landen zal 2-4 weken , als er geen probleem

In winkelwagen
50 stks/partij vergulde High-huidige Audio Terminal 4mm Banana Socket Jack
Verlichting Accessoires

50 stks/partij vergulde High-huidige Audio Terminal 4mm Banana Socket Jack


€23.10 €20.79

---------------------------- 50 stks/partij vergulde High-huidige Audio Terminal 4mm Banana Socket Jack 100% gloednieuwe materiaal: vergulde zinklegering lichaam, vergulde iron shims. als speaker terminals, maar ook voor een verscheidenheid van instrumentatie bedrading gebruik. aansluiting: vaste direct plug draad, twisted draad: 4 MM staart gat. lengte: 49mm Chassis gat diameter: 12mm

In winkelwagen
Schrijf je in op onze nieuwsbrief